Logi sisse
Aktiveeri
digileht

25. veebruaril algusega kell 10 korraldab Rakke Kalaspordiklubi Ao paisjärvel jääaluse kalapüügi võistluse.

Laupäeval austab Põhja-Eesti regionaalhaigla verekeskus doonoreid tänuüritusega Tallinna raekojas.

Kaarel Nurmsalu hüppas Oberstdorfi lennumäel toimunud suusahüpete maailmakarikaetapi kvalifikatsioonis 178 meetri kaugusele, sai selle eest 175,3 punkti ja pääses kvalifikatsiooni 28. kohaga homsele lõppvõistlusele.

Rakvere linnapea Andres Jaadla lubas kaaluda reformierakonnast ja linnapea kohalt lahkumist, kuid otsus ei sünni niipea.

Sagadi mõisas kolmapäeva õhtul peetud pidulikul Lääne-Virumaa spordirahva kokkusaamisel tunnustati 2011. aastal enim silma paistnud sportlasi ja spordiaktiviste tosinas kategoorias ning maavanem Einar Vallbaum andis parimatele kätte kaunilt kujundatud meened.

Lääne-Virumaal rajatakse elektriautode kiirlaadimispunktid Rakverre keskväljakule ja haigla juurde, Tapale vallavalitsuse maja juurde, Kundasse linnavalitsuse juurde, Rakvere valda Põhjakeskuse juurde, Võsule Vihula vallavalitsuse juurde ning Väike-Maarjasse ja Viitnale.

Täna avab Eesti Näituste messikeskuses oma uksed rahvusvaheline turismimess Tourest, kus end tutvustab ka Vihula mõis.

Täna avab Eesti Näituste messikeskuses oma uksed rahvusvaheline turismimess Tourest, kus Lääne-Virumaa tippsündmusena teeb Ööjooks kõikidele kohapeal registreerinutele magusaid pakkumisi.

Tänasest pühapäevani toimub Tallinnas turismimess Tourest 2012.

Sotsiaaldemokraatlik Erakond peab pühapäeval Jõhvi kontserdimajas oma üldkogu, kus tuleb otsustamisele Vene Erakonna ühinemine sotsiaaldemokraatidega.

Neljapäeva ennelõunal teatas tähelepanelik kodanik häirekeskusele, et Rakveres Karja tänaval on sõiduteel kahtlane kott.

Laululava all asuv Tartu maratoni peakorter oli eile saginat täis. Kontori seinaäärseid täitsid kastid stardinumbritega, need ootasid vedamist võistluskeskusesse maaülikooli spordihoones, kust osalejad neid tänasest kätte saavad.

Rakvere kui metsapealinna ­tunnuslause konkursi võitis pea­linnamees Oliver Sõgel, tunnuslauseks valiti “Metsa väge täis”.

Paides astusid kohtu ette kaheksa noort inimest, kelle hingel on mitme lehekülje pikkune paturegister. Väljapressimine, peksmised , vargused ja sissemurdmised.

Rakvere linnapea Andres Jaadla ütles teleusutluses, et Eesti vabariigis on kohtumenetlus kolmeastmeline, ja lubas oma õiguste eest edasi võidelda.

Eile õhtul said Ida-Virumaal viga noored, kes olid põdraga kokku põrganud autos.

Kuigi hukkunute arv näitab, et olukord liikluses on kehv, jäävad politseil uued alkomeetrid ja kiirusemõõteseadmeid soetamata ning lisavahendeid liiklusohutuse paremaks tagamiseks sel aastal eraldatud ei ole.

Aasta tagasi sai avalikkus teada, et Rakvere linnapeal Andres Jaadlal lasub kahtlus korruptsioonivastase seaduse rikkumises.

Eesti loodus on jumalik! Aga kuidas te lubate siia ilusa looduse keskele selliseid tondilosse? Mis filmi tegemiseks see dekoratsioon püsti pandud on? Kes andis loa?

Kui Weissensteini tornist alla vaadata, paistab kätte peaaegu kogu Eestimaa. Eesti südameks nimetatud Paidest jõuab pooleteise autosõidutunniga pea igasse Mandri-Eesti nurka. Nii väike on meie maa.

Kui lool on öelda midagi inimlikus plaanis, pole oluline, millise võimu ajal see on kirjutatud, arvab lavastaja Peeter Tammearu, kelle käe all valmib Rakvere teatris “Armastus tööpostil”.

Järgmine nädal on Rakvere gümnaasiumis rahvakunstinädal, mis kannab pealkirja “Meie armas rahvakunst”.

KINO

Rakvere Teatrikinos kell 13 ja 15 "Lustakad jalakesed", kell 17 ja 20 "Sõjaratsu" (alla 12 mittesoovitatav)

SPORT

Mõedakul kell 13 Rägavere valla III suusamatk ja vastlapäev

Rakvere spordihallis kell 16.30 Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, esiliiga: Rakvere Gümnaasium - Määri küla
 

KINO

Rakvere Teatrikinos kell 13 ja 15 "Lustakad jalakesed", kell 17 ja 20 "Sõjaratsu" (alla 12 mittesoovitatav)

ÜRITUS

Rakveres (Pikk 33) kell 17 loengusari "Ravimtaimede ja toitumisega haigustele vastu"

Rakke Õpilaskodus kell 11 Rakke valla haridusseltsi korraldatud mälutreening, treener Anu Joonuks

Ulvis kell 14 rahvamaja avamine, oma kollektiividelt väike kontsert Eesti Vabariigi sünnipäeva puhul; kell 18 tants ja trall ansambliga Visiit, lauad ettetellimisel 56223653

Tamsalu kultuurimajas kell 19 Eesti Vabariigi 94. aastapäeva kontsert-aktus, pidu

Lehtse kultuurimajas kell 20 Veebruariõhtu - EV sünnipäevapidu kõigile .Õhtut aitab sisustada Lehtse Kammerkoor ja sõbrad. Tantsuks Andrus Kurvits

Katariina Kelder kell 21 Viljo Tamm bänd

SPORT

Aegviidu rongijaama juurest kell 11.30 algab Presidendimatk, mis kulgeb mööda maalilist metsarada läbi Nelijärve Jänedale, kus ootab kõiki tasuta supp ning Aegviidu ja Tapa valla ühine kultuuriprogramm algusega kell 13
NB! Matkata võib nii suuskadel kui kepikõndi harrastades, info www.presidendirada.ee, kontaktisik Tapa vallavanem Alari Kirt 56607450, osavõtust palume teatada tel. 3229654, 3229659, alari.kirt@tapa.ee, indrek.jurtsenko@tapa.ee

Kunda spordikeskuses kell 12 vastlatrall
 

KINO

Rakvere Teatrikinos kell 17 ja 20 "Sõjaratsu"


KONTSERT

Rakvere rahvamajas kell 14.30 kontsert "Laulud sinimustvalgel"

ÜRITUS

Viru-Nigula vabadussamba juures kell 7.30 Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistamine, millele järgneb rahvamajas väike kontsert ja hommikukohv

Tamsalus vallamaja juures kell 7.30 Eesti lipu heiskamine, kell 10 kultuurimaja kõrval leinakimbu asetamine represseeritute mälestuskivile

Rakvere Vabaduse pargis ausamba platsil kell 11 Vabariigi aastapäeva miiting

Haljala kalmistul kell 11 Vabariigi aastapäeva jumalateenistus ja küünalde süütamine

Kundas kell 11 lillede asetamine Vabadussõjas langenute mälestusmärgile

Kunda keskväljakul kell 12 Lumerõõmude päev. Lumemmede ehitamine ja kooli mäel kelgutamise võistlused

Haljala rahvamajas kell 12 lõunakohv vallavanema ja volikogu esimehega

Kadrina rahvamajas kell 14 Eesti Vabariigi 94.aastapäeva pidulik tähistamine, tublimate tänamine, esineb ansambel Estonian Voices, tasuta

Küsitluses on osalenud  inimest