Logi sisse
Aktiveeri
digileht

Esmaspäev rõõmustab Baltimaid ilusa kevadilmaga, mille tagab lääne poolt saabunud kõrgrõhuhari.

Postimees.ee lugeja sai Sampo Panga aadressilt kirja, mis suunab kasutaja «konto uuendamise» eesmärgil andmepüügisaidile.

Maanteel möödasõidu avariiohu vähendamiseks kavandab majandusministeerium kolmerajaliste teelõikude ehitamist.
 

Selle kevade esimese päeva hommik. Kell on pool kümme. Kärstna korrusmajade vahel ei liigu hingelistki, harva sõidab külast läbi mõni auto. Ühe esmapilgul tühjana näiva elamu juures käib siiski vilgas tegevus.

Järvamaa omavalitsusjuhtide ja maavanema palgaedetabelis pole viimase aastaga erilisi muutusi tulnud, kuigi osa poliitikute teenistus on vähenenud ja teistel jälle suurenenud.

Eile õhtul sõitis Rakveres linnamaastur Kia Sorento otsa tee ääres viibinud jalakäijale ja sõiduautole.

Vihula vallavolikogu aprillikuu istungi päevakorras on punkt, mille kohaselt taotleb vallavolikogu valla omandisse Vainupea külas asuva Paadisadama kinnistu.

Jäneseid, munasid ja tibusid seostatakse kevadpühadega. Nendest on legende ja lugusid, neid peetakse elu sümboliteks. Kristluses on ülestõusmispühad kirikuaasta keskseks sündmuseks – elu võit surma üle, lunastus patust, inimese lepitamine Jumalaga.

Iisrael on maa, kus igal kitsal tänaval ja mäel oma lugu jutustada. Sealse eluoluga tutvust tehes peab aga austama kohalike soove ning arvestama sellega, et võõrasse suhtuvad nad teatud umbusuga.

Aastaid tühjana seisnud Tapa vaksalihoone ärkab vähemalt selleks suveks uuele elule, sest MTÜ Ühendus R.A.A.A.M. toob seal lavale teatritüki “Viirastuste vaksal”.

Küsitluses on osalenud  inimest