Logi sisse
Aktiveeri
digileht

Ööl vastu 27. novembrit murti Rakvere vallas Veltsi külas aiamajja, kust varastati murutraktor ja kaks võsalõikurit. Kahju on 2160 eurot.

Ööl vastu 27. novembrit tungiti Tapal Taara tänaval ettevõtte maa-alale, kust varastati kuus pakki ehitusvilla. Kahju on 81 eurot.

Ida päästekeskuse korrapidamisgrupi vanemoperatiivkorrapidaja Rainer Asuküla imetleb Ukraina inimeste avatust ja abivalmidust, mida ta kohtas hiljuti seal euroliidu kaitsemeeskonna koosseisus missioonil käies.

Mõedaku spordibaas tähistab kodanikupäeva sportliku laupäevakuga ning ootab külalisi.

Väike-Maarja vald soetas hiljuti 19 sülearvutit, millest kaks sai endale Kiltsi kool ja ülejäänud Väike-Maarja gümnaasium.

Ööl vastu möödunud reedet varastati Rakveres Kastani puiesteel lukustamata kuurist 100 eurot maksev jalgratas.

Üleriigiline valimiskomisjon jaotas mandaadid 12 valimisringkonna vahel. Lääne-Virumaa oma viie mandaadiga on väikseim valimisringkond, suurim on 14mandaadiline Harju- ja Raplamaa valimisringkond.

Kodanikupäeval virulastega kohtunud, äsja reformierakonnaga liitunud kindralleitnant Johannes Kert rääkis Kunda koolilastele eesmärkide püstitamisest.

Kolmapäeval vabastati 36aastane mees, keda kahtlustatakse noorema kui 14aastase tüdruku seksuaalses ahistamises.

Seltskond Tamsalu lapsi armastab koguneda Maxima poe ümbruses, kus kiputakse ka rumalusi tegema, näiteks  mängitakse poe ustega.

Kolmapäeval andsid peaminister Taavi Rõivas ja siseminister Hanno Pevkur üle kodanikupäeva aumärgid, millega tunnustatakse Eesti inimesi, kes on silma paistnud kodanikuaktiivsuse, vabatahtliku töö või panusega ühiskonnaellu. Tunnustatute hulgas oli ka Robert Aasa Käsmust.

Kaitseminister Sven Mikser rääkis valitsuse pressikonverentsil, et Scoutspataljon kolib lähiaastatel Paldiskist Tapale, kolimine on seotud jalaväe lahingumasinate kasutuselevõtuga.

Tallinna linnavolikogu reformierakonna, IRLi ja ja sotsiaaldemokraatliku erakonna fraktsioon umbusaldavad linnapea Edgar Savisaart punalipu sümboolika kasutamise pärast.

Tänavu pälvis arenduskeskuselt maakonna sädeinimese tiitli Rakvere reaalgümnaasiumi huvijuht ja õpetaja ning Karmeli koguduse noorsoojuht Maria Kams.

 

Spordiklubi Tapa jäi täna kodus Eesti meistriliiga käsipallikohtumises 20:37 alla Põlva Serviti meeskonnale.

(2)

Eile vabastati 36aastane mees, keda kahtlustatakse noorema kui 14aastase tüdruku seksuaalses ahistamises.

Eile vabastati 36aastane mees, keda kahtlustatakse noorema kui 14aastase tüdruku seksuaalses ahistamises.

Vabariigi valimiskomisjon jaotas mandaadid 12 valimisringkonna vahel.

Maavanem kuulutas septembris välja konkursi aasta tervisedendaja tiitlile, tunnustamaks inimesi, kes oma tööalase või ühiskondliku tegevusega on olnud eeskujuks ning panustanud silmapaistvalt maakonnas inimeste tervise parendamisse ja väärtustamisse ning edendanud valdkonda paikkonna tasandil.

Septembrikuus kuulutas maavalitsus välja noorsootöötajate tunnustuskonkursi, et selgitada välja enim silma paistnud noorsootöötaja, enim silma paistnud koolitaja, aasta koostöö ja aasta tegu.

26. novembril avastati, et Kadrina vallas Hõbeda külas on talu laohoone juurest ära varastatud diislikütte vaat koos kütte ja elektrilise pumbaga. Kahju on 370 eurot.

Rakvere politseijaoskond on saanud mitu teadet varastatud jalgrataste kohta.

Põlvevigastusega kimpus olevale Kaspars Ciprussile, kes veel vähemalt kaks nädalat peab korvpallitreeningult eemal olema, saabub täna asendusmees.

Maavalitsus annab teada, et alates 1. detsembrist muutub liin nr 7 Võsu – Käsmu – Kotka – Võsu sõiduplaan.

Kolmapäeval andsid peaminister Taavi Rõivas ja siseminister Hanno Pevkur üle kodanikupäeva aumärgid, millega tunnustatakse Eesti inimesi, kes on silma paistnud kodanikuaktiivsuse, vabatahtliku töö või panusega ühiskonnaellu.  Tunnustatute hulgas oli ka Robert Aasa Käsmust.

Esmaspäeval nabis politsei Tamsalu vallas Kullenga külas kinni 36aastase mehe, keda kahtlustatakse neljandas klassis käiva tütarlapse seksuaalses ahistamises.

Pisut rohkem kui aasta pärast hakkab kehtima uus lastekaitseseadus, mille kohaselt peaks iga abi vajav laps seda ka saama. Eelduseks on rohkem spetsialiste, kes lapsele vahetult abi pakuksid,

see omakorda aga eeldab tunduvalt toekamat rahastust.

Täna Tartus klaasikunstnike ühisnäitusel osalev Riho Hütt näitab oma kodugaleriis taiest “Käsikäed”.

Reedel ja laupäeval toimuvad kaheksandad Tapa valla muusikapäevad.

Teisipäeval avastati Kadrina vallas Rõmeda külas, et on tungitud sauna, kuid midagi pole varastatud.

Täna peetakse Aqva konverentsikeskuses ühisnädala konverentsi, mille lõpetuseks tunnustatakse maakonna sädeinimesi ja sädeorganisatsioone, aga ka maakonna parimat noorsootöötajat ning tervise­edendajat.

Põhja-Eesti regionaalhaigla verekeskus ootab nii uusi kui ka püsidoonoreid verd loovutama 3. detsembril kella 10–12.30 Haljala rahvamajja ja 9. detsembril kella 10–14.30 Rakvere kultuurikeskusesse.

Novembri lõpuks saab kaante vahele Väike-Maarja keskväljaku ehitusprojekt, mis näeb ette vajalikud ehitustööd, samuti selle, kuidas korraldatakse veevarustuse ja kanalisatsiooni ning valgustuse toimimine ning näiteks vihmavee ärajuhtimine.

Varjupaikade MTÜ eestvedamisel algas portaalis Osta.ee heategev kunstioksjon “Kogukond varjupaiga heaks”, mille eemärk on tõmmata suuremat tähelepanu loomade varjupaikade tegevusele ning koguda raha, et tasuda kodutute loomade ravikulude eest ja anda neile uus võimalus.

Tapa vallavolikogu võttis viimatisel istungil vastu määruse, mis näeb ette kaasava eelarve osaks valla eelarves kuni 10 000 ­eurot, ja tõenäoliselt juba täna kehtestab vallavalitsus korra, mis sätestab, kuidas elanikud saavad osaleda järgmise aasta eelarve kokkupanekul.

Koolide sulgemine pole kellelegi võõras teema. Ka see, et kooli kaotus mõjub kogukonnale halvasti, pole uudis. Et olukorda parandada ja kooli vajalikkust tõestada, tuleks kogukond ja kool teineteisele lähemale tuua.

Esmaspäeval nabis politsei Tamsalu vallas Kullenga külas kinni 36aastase mehe, keda kahtlustatakse neljandas klassis käiva tütarlapse seksuaalses ahistamises.

Sel nädalal ametist lahkuv Eesti Energia juhatuse esimees Sandor Liive peab oluliseks, et õnnestus luua väärtusahel, mis ühendab põlevkivi kaevandamise ning elektri ja õli tootmise.

Rakveres Tsentrumi ostukeskuse teise korruse boksis lapitekkide, õhuliste sallide ja käpikute-mütside vahel käis teisipäeval vilgas sagimine: kes kudus, kes heegeldas, kes pressis paberist pitsmustreid. Tegemist oli kodanikunädala raames MTÜ Huviselts Elujoon avatud uste päevaga.

Laekvere volikogu tunnistas peremehetuks Rahkla külas asvuva veetorustiku, mille pikkus on 658 meetrit, kuna rajatise viimane omanik on teadmata.

Tamsalu vallavalitsus soovib anda uutele liikluspindadele Tamsalu kesklinnas raudtee läheduses nimeks Kukelossi ja Ülesõidu tänav.

Kirikukogu valis eile Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku (EELK) uueks peapiiskopiks Urmas Viilma.

Kõrge post, mis esmaspäeval Rakvere keskväljakule kerkis, hakkab tasapisi lauajuppide näol täiendust saama. See ei ole aga ronimispuu, vaid hoopis tänavune jõulupuu.

 

Esmaspäeval nabis politsei Tamsalu vallas Kullenga külas kinni 36aastase mehe, keda kahtlustatakse neljandas klassis käiva tütarlapse seksuaalses ahistamises.

25. novembril avastati, et Kadrina vallas Rõmeda külas on talu saunamajja tungitud. Midagi ära ei varastatud.

Kui esimesel Targa Maja konverentsil tuli osa soovijaid ruumipuudusel tagasi saata, siis eile alanud neljandal konverentsil oli üle poole Aqva konverentsikeskuse saalist tühi.

Niipea kui esimesed lumehelbed langema hakkasid, võtsid tõsisemad suusahundid vanad suusad keldrist välja ja asusid maad kündma. Ebavere terviseradadel saab aga juba pressitud rajal libisemist nautida.

Nii mõnedki arvavad, et seisva kellaga seisab ka aeg. Kundas oli samuti mitmeid sedasi mõtlejaid. Kui aga Kunda tsemendi­muuseumi tornikell esmaspäeval käima pandi, oli see märgiks, et aeg hakkas sadamalinnas uuesti liikuma.

Põhja-Eesti regionaalhaigla verekeskus ootab nii uusi kui ka püsidoonoreid verd loovutama 3. detsembril Haljala rahvamajja kell 10.00-12.30 ja 9. detsembril Rakvere kultuurikeskusesse kell 10.00-14.30.

President Toomas Hendrik Ilves kirjutas täna alla otsusele kuulutada välja Riigikogu järgmise, XIII koosseisu valimised 1. märtsil 2015.

Küsitluses on osalenud  inimest