Logi sisse
Aktiveeri
digileht

Rakvere Võrkpalliklubi jäi tänaõhtuses Saja liiga võrkpallilahingus kodusaalis 1 : 3 alla Selver Tallinna meeskonnale.

Rakvere külje all suitsulihatooteid valmistav Matsimoka pereettevõte avas täna Tartu Kaubamajas lihapoe ehk butchery, kus lisaks muule kaubale pakutakse ka kohapeal valmistatud itaaliapärast vorsti.

Täna Kohtla-Järvel peetud keskerakonna volikogu jätkus erakonna esimehe Edgar Savisaare ja Ida-Virumaa inimeste kohtumisega.

Üks uljas juht on Rakveres Laada tänaval N-Kaubamaja vaateaknasse sõitnud.

5 piiksu kõlab raadiost pärast lauluviisi: “Sa voldid kaardiks minu südame, kleebid margi selle tagaküljele.” Ja mul tekib mõte – juba nii varajasel hommikul.

Eile alanud turismimessil Tourest oli kõige pikem järjekord Aqva stendi ees, mis laius stiilselt otse siseturismi halli ukse juures.

Reedel toimus Rakvere rahvamajas Rakvere Lions-klubi heategevuslik tantsuõhtu koos oksjoni, mängude ja loosimisega. Esinesid Bonzo jt. Õhtu jooksul kogutud raha läheb haigete laste toetuseks.

„Eesti põllumajandus on raskes seisus ja on aeg, et taoline teadmine jõuaks ka meie peaministrile kohale. Taavi Rõivase ja reformierakonna lemmikteemaks on julgeolek ning valitsuse põhirõhk tundubki minevat liitlasjõudude kohalolu promomiseks. Paraku jäetakse aga täielikult tähelepanuta toidujulgeolek ja selle tagamine. Kui Eesti põllumajanduses jätkub tänane madalseis, siis ei ole meil peagi lauale võtta kodumaiseid produkte. See aga on juba tõsine julgeolekurisk,“ rääkis parlamendi maaelukomisjoni aseesimees Siret Kotka.

Bussipeatus Vaala keskuse juures Rakvere–Sõmeru maanteel, millele ei ole Rakvere linnavolikogu ametlikku nime määranud, ent mis on ühissõidukite infosüsteemis ära märgitud peatusena nimega “A/B Vaala”, vajab uut nime.

Eile andsid Rakvere kolledžis alushariduse pedagoogideks õppivad tudengid Rakvere päevakeskuse lastele üle ilusa annetuse.

Neljapäeval tungiti Lasila külas Põhja tänaval kallale 41aastasele naisele. Politseile on võimalik vägivallatseja teada.

Ligi aasta oli Kunda apteegita, nüüd tegutseb Kunda apteek jälle ning koguni kahes kohas – Pargi 26 ning Grossi toidupoes. Apteek tegutseb koostöös operaatorfirmaga BENU.

Sõmeru vallavolikogu võttis vastu 2016. aasta eelarve, mille maht on veidi üle 4,2 miljoni euro. Koos eelarve vastuvõtmisega kinnitati ka vallaeelarvest makstavate sissetulekust mittesõltuvate toetuste suurused 2016. aastaks.

Mitmed põlevkivialase oskusteabe esindajad ja arendajad tähistavad tänavu 100 aasta möödumist põlevkivi kaevandamise algusest Eestis, teiste hulgas löövad üritustel kaasa põlevkivi kompetentsikeskus, Eesti Energia, Viru Keemia Grupp ja Kiviõli Keemiatööstus.

Reketlonihalli ehitustööd hakkavad lõpule jõudma – eile alustati põrandakatte paigaldamist.

5 piiksu kõlab raadiost pärast lauluviisi: “Sa voldid kaardiks minu südame, kleebid margi selle tagaküljele.” Ja mul tekib mõte – juba nii varajasel hommikul.

Eile alanud turismimessil Tourest oli kõige pikem järjekord Aqva stendi ees, mis laius stiilselt otse siseturismi halli ukse juures.

Peatoimetaja Aarne Mäe andis meene üle otse sõbrapäeva eel kunstnik Riho Hüti ateljees.

Korvpalliklubi Rakvere Tarvas võitis täna õhtul kodusaalis suurelt (124 : 57) Audentese SG/ Noortekoondist.

Täna jõudis lõpule Leedus peetud rahvusvaheline kaardiõppus Red Knight 2016, kus Taani diviisi koosseisus planeerisid sõjalisi operatsioone ka Tapal baseeruva 1. jalaväebrigaadi staabi kaitseväelased.

Neljapäeval tungiti Lasila külas Põhja tänaval kallale 41aastasele naisele.

Neljapäeval, kui peeti Euroopa 112 päeva, kujundasid Rakvere Rohuaia lasteaia mudilased hädaabinumbri kombinatsiooni 112. Iga rohuaialane, kes numbris uhkelt seisis, lubas pidada meeles nii vajalikku numbrit.

Rakvere korvpalliklubi koduleheküljel antakse teada, et neli hooaega Tarva ridades mänginud Juris Umbraško teeb täna debüüdi Valga-Valka peatreenerina.

Üleeile avalikkusele tutvustatud Käsmu sadama detailplaneeringu arutelu pikimaks sõnavõtuks oli näitleja ette kantud pöördumine.

Nahk on meie suurim organ, mida täiskasvanuil on ligi kahe ruutmeetri jagu. See kaitseb meid väliskeskkonna mõjude ja haigusetekitajate eest. Nahk peegeldab suurepäraselt ka organismi üldist tervist. Millised vitamiinid on hädavajalikud, et nahk säraks?

Ida-Virumaal ööbis eelmisel aastal 10 000 turisti vähem kui Lääne-Virumaal ehk maakonnas peatus veidi üle 180 000 külastaja, mida on ligi kümme protsenti rohkem kui 2014. aastal.

Esmaspäeval tungiti Rakveres Adoffi tänaval tekkinud peretüli käigus kallale 45aastasele naisele. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 47aastase mehe.

Kolmapäeva pärastlõunal tossas Rakveres Malmi tänava kortermaja trepikojas elektrikilp. Päästjate kohale saabudes lahtist tuld ei olnud. Pritsimehed lülitasid elektri välja ja keelasid kilbi kasutamise, kuni elektrikud selle korda teevad.

Eile astusid Viru maakohtu Rakvere kohtumajas seadusesilma ette 24aastane Aap Vels, 20aastane Rait Õiso ja 18aastane Steven Tamm, keda süüdistatakse väljapressimises.

Lääne-Viru maavalitsus annab teada, et tänapäevastatakse maakonnaliinide sõiduplaane, mis muudab reisijale bussisõidu mõnevõrra kiiremaks ja mugavamaks.

Lääne-Virumaa 15 omavalitsusest on ühinemisprotsessi alustanud 14, vaid Rakvere linn ei ole selles suunas samme astunud. Ja ükski vald pole ka Rakverele ühinemisläbirääkimistesse astumiseks ettepanekut teinud.

Kunda linn ja Viru-Nigula vald jõuavad suure tõenäosusega ühinemiseni, kuid ka kahe peale kokku ei täida nad valitsuse seatud 5000 elaniku kriteeriumi. Sestap tuleb kedagi veel protsessi kaasata.

Haljalas elav Veiko Veiert (41) ei ole ainult üks Eesti parimaid pulmaisasid, vaid on ka näiteks presidendile jõuluvana mänginud.

Valitsus otsustas määrata Ferdinand Johann Wiedemanni keeleauhinna kapten Uno Laurile keelemeheliku pühendumise ning viljaka ja järjepideva töö eest eesti merekeele kaitsmisel, eesti merendusterminoloogia arendamisel, korrastamisel ja levitamisel.

Üleeile avalikkusele tutvustatud Käsmu sadama detailplaneeringu arutelu pikimaks sõnavõtuks oli näitleja ette kantud pöördumine.

Sihtasutus Virumaa Muuseumid pidas hiljuti üldkoosolekut ning tunnustas eelmise aasta parimaid.

Tamsalu vallavalitsus on välja kuulutanud konkursi Porkuni paemuuseumi direktori ametikohale.

Haljalas elav Veiko Veiert (41) ei ole ainult üks Eesti parimaid pulmaisasid, vaid on ka näiteks presidendile jõuluvana mänginud.

Kolmapäeval õpetas häirekeskuse valvevahetuse juht Aire Meidla Rakvere külje all Tõrma eralasteaias Tiki-Triki, kuidas helistada hädaabinumbril 112.

Kunda linn ja Viru-Nigula vald jõuavad suure tõenäosusega ühinemiseni, kuid ka kahe peale kokku ei täida nad valitsuse seatud 5000 elaniku kriteeriumi. Sestap tuleb kedagi veel protsessi kaasata.

Spordiklubi Tapa Eesti meeste meistriliiga käsipallivõistkond jäi täna kodusaalis 24 : 47 (poolaeg 9 : 20) Põlva Servitile alla.

Täna astusid Viru maakohtu Rakvere kohtumajas seadusesilma ette 24aastane Aap Vels, 20aastane Rait Õiso ja 18aastane Steven Tamm, keda süüdistatakse väljapressimises.

Valitsus otsustas oma tänasel, 11. veebruari istungil kiita heaks Eesti spordi nõukogu ettepaneku ja määrata riiklikud spordi elutööpreemiad Erika Salumäele ja Selma Multerile. Spordi aastapreemia laureaadid on maadleja Epp Mäe, tema treener Ahto Raska, tõstja Mart Seim ja maadlustreener Alar Seim.

Valitsus otsustas määrata Ferdinand Johann Wiedemanni keeleauhinna kapten Uno Laurile keelemeheliku pühendumise ning viljaka ja järjepideva töö eest eesti merekeele kaitsmisel, Eesti merendusterminoloogia arendamisel, korrastamisel ja levitamisel.

Eile õhtul Võsu rannaklubis avalikkusele tutvustatud Käsmu sadama detailplaneeringu arutelu oli kohale toonud hulga rahvast.

Tänavune aasta on Eesti põlevkivitööstuse jaoks märgiline - põlevkivi kaevandamise algusest möödub 100 aastat. Juubeliaastat tähistavad mitmed siinsed põlevkivialase oskusteabe esindajad ja arendajad, nende seas Põlevkivi kompetentsikeskus, Eesti Energia, Viru Keemia Grupp ja Kiviõli keemiatööstus.

Esmaspäeval tungiti Rakveres Adoffi tänaval tekkinud peretüli käigus kallale 45aastasele naisele.

Semestri alguses potsatas Rakvere põhikooli direktori Lea Pilme postkasti ametlik pöördumine üheksandikelt, kel oli nii mõnigi ettepanek õpilaste elu kergendamiseks.

Küsitluses on osalenud  inimest